BİZİM HAKKIMIZDA

Bugünün piyasasında, enternasyonalizmeye ve küreselleşmeye olan en büyük engel dildir. Transglobe Çeviri Hizmeti, müşterilerimizin iletişim ve anlama zorluğunu aşmak için yardımcı olan bir çeviri şirketidir. Biz müşterilerimiz için rekabetçi bir fiyat garanti ederken servis olağanüstü kalite sunmayı taahhüt ediyoruz.
*

Bizim çevirmenlerimiz, Doktora, MA, ve MS, çeşitli iş ve finans gibi teknolojik alanlarda, bilgi teknolojisi, biyoteknoloji, elektronik, ilaç, vb gibi ileri derecelere sahiplerdir. Biz titiz olan ve projelerinizin standartlarını karşılamak ve başarılı olmasını sağlamak için her alanda en kaliteli ve en güncel uzmanları seçiyoruz.

 
*

Bizim sağladığımız çeviri hizmetlerinin, proje kordinasyonu ve iç kalite güvencesi tarafından en etkili temel unsurlara sahip olduğumuza inanıyoruz. Bizim proje yöneticilerimiz, çeviri zamanlamalarını ayarlar ve aynı zamanda çevirmen ve müşterileri arasında ilişki kurar. Gerçek çeviri hizmeti aslında çevirmen ile proje yöneticisi ile düzeltmenin arasında uluşan kesintisiz içbirliğinin sonucudur. Tüm metinlerin uzunluğunu düşünmeden,her detayı aynı mesleki özellikleri ile ve titiz dikkatle işlenmektedir.